#1 13-06-2011 23:04:56

 bert

Obiłan Zenobi

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 07-10-2010
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Rangi na Forum

Ostatnio w naszych głowach znaczy się mojej i szymona zrodził się iście diabelski pomysł.Pewnie wielu się on nie spodoba aczkolwiek w mojej wcześniejszej grupie wszystko wszystkim ładniej i zgrabniej szło dzięki ideii wspólnej pracy...wiem dumnie brzmi, ale myślę ze było by nam łatwiej zarówno tym którzy ogarniają jak i tym którzy są w ciemnej dupie.Przechodząc do sedna pomysł opiera się na wprowadzeniu rang i punktacji dla każdego użytkownika forum i tak za publikowanie użytkownik otrzymywał by punkty po uzbieraniu iluś pkt dostawał by rangę zezwalającą na dostęp do zasobów forum odpowiednich dla jego rangi.W ten sposób wszyscy byli by nieco bardziej zmotywowani i bardziej ochoczo dzielili by się materiałami , pytaniami , sprawozdaniami na forum.Oczywiście pomysł jest znacznie bardziej rozległy ale nie będę się tutaj rozpisywał.Tak więc co myślicie o takim rozwiązaniu?

Offline

 

#2 13-06-2011 23:09:14

elvis

Administrator

Zarejestrowany: 10-10-2010
Posty: 251
Punktów :   
Grupa: R3

Re: Rangi na Forum

Jak juz mowilem Wielkiemu Adminowi, taki Volan (oczywiscie szacunek za to ) po 5min od pytania wrzuca odp wiec by mial wszystkie punkty i dostep do swoich (tylko swoich) notatek


"Kto się pizdą urodził, kanarkiem nie zdechnie.."

Offline

 

#3 13-06-2011 23:46:34

qbol

Master JODA

Zarejestrowany: 13-10-2010
Posty: 268
Punktów :   13 
Grupa: R3

Re: Rangi na Forum

Tak jak dzisiaj o tym gadaliśmy, ja bym popierdolił forum w takim wypadku. Nigdy nie miałem problemu z notatkami/sprawozdaniami/projekktami w grupie, wystarczy kogoś poprosić. Dawanie dostępu do zasobów forum osobom które uzbierają jakąś tam ilość punktów jest bez sensu, bo ludziom którzy ogarniają da dostęp do własnych notatek a tym którzy są "w czarnej dupie" zamknie dostęp do materiałów. Nie każdemu też chce się robić notatki z podręczników/wykładów, w wersji elektronicznej (pdf, doc itp.) i nie każdy ma dostęp do skanera/aparatu żeby notatkom strzelić fote.
Moim zdaniem pomysł nietrafiony, albo przynajmniej nieprzemyślany.


http://img1.jurko.net/345.gif

Offline

 

#4 14-06-2011 17:39:01

 Uszer

Padawan

Zarejestrowany: 06-10-2010
Posty: 135
Punktów :   
Grupa: A3

Re: Rangi na Forum

Popieram qbola. Dodatkowo nie wszyscy mają dostęp do dc'ka miasteczkowego, lub kolegów w starszych latach bądź równoległych grupach i po prostu jest im trudniej zdobyć jakieś materiały. Poza tym zrobienie czegoś takiego przed samą sesją byłoby co najmniej głupie. Lepszym pomysłem byłoby nagrodzenie najaktywniejszych dobrą wódką od całej grupy po sesji ;p

Offline

 

#5 14-06-2011 18:20:36

 bert

Obiłan Zenobi

Skąd: Krk
Zarejestrowany: 07-10-2010
Posty: 199
Punktów :   
WWW

Re: Rangi na Forum

ja nie mówię i tym żeby teraz coś takiego robić...tylko jak już spokojnie uda nam się przejść sesje to trochę zmodernizować forum...

Offline

 

#6 14-06-2011 19:29:41

 zielarz

Administrator

Skąd: Kraków / Sandomierz
Zarejestrowany: 06-10-2010
Posty: 129
Punktów :   
Grupa: R3

Re: Rangi na Forum

Uszer napisał:

Popieram qbola. Dodatkowo nie wszyscy mają dostęp do dc'ka miasteczkowego, lub kolegów w starszych latach bądź równoległych grupach i po prostu jest im trudniej zdobyć jakieś materiały. Poza tym zrobienie czegoś takiego przed samą sesją byłoby co najmniej głupie. Lepszym pomysłem byłoby nagrodzenie najaktywniejszych dobrą wódką od całej grupy po sesji ;p

Popieram w 100%

Ja też nie miałem i nie mam problemów ze zdobyciem potrzebnych materiałów, wystarczy poprosić

Offline

 
AiR WIMiR AGH

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltibiaots www.domki-letniskowe.biz.pl